środa, 22 sierpnia 2012

Diamond

Hey ;) 
Tu znowu ja :) Dziś powiem wam lub raczej napisze o diamend (diamentach). Diamenty według połowy graczy są złe a 2 połowy dobre :) Była afera z diamentami :/ Według mnie są dobre i złe. Są złe ,bo trzeba zapłacić za nie za prawdziwe pieniądze.Ubrania za diamenty ! To mnie bardzo zdenerwowało :/ Wystarczy ,że są vip ubrania prawda ? A plusem diamentów są np. Koło fami, 2 x fami i obniżenie cen ubrań :) Lecz opcja CTR (co teraz robię) ,że wygląda tak złoto ramka jest głupia :/ Bo to działa na jak się nie mylę na 20 sek. To wszystko z diamond związane :) To Bay ;*

2 komentarze:

  1. ja jestem że diamenty są średnie..:) Magisterka.

    zapraszam do mnie:
    maggisterka.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń